kontakt@ekotablica.pl

Ekoinspiracje

Wróć

Ekoekipa - zwycięzcy stycznia '22

Ekoekipa - zwycięzcy stycznia '22

Mroźny i wietrzny styczeń za nami, a więc wyłoniliśmy zwycięzców kolejnej edycji naszego konkursu na najciekawsze inicjatywy ekologiczne. Jury wybrało 3 osoby. 

Pomimo napiętych harmonogramów i niesprzyjającej aury, styczeń był dla Was bardzo aktywnym miesiącem, co widać we wszystkich przesłanych nam inicjatywach. W tym poświątecznym okresie podsunęliście nam wiele świetnych pomysłów. Z radością przeglądaliśmy Wasze zgłoszenia, których tradycyjnie już było bardzo dużo. Na nadesłanych zdjęciach pokazaliście nam głównie rewelacyjne i ekologiczne ozdoby świąteczne, do których wykorzystaliście materiały, które zazwyczaj lądują w koszu. Zamiast tego postanowiliście je zamienić w coś praktycznego oraz niezwykle ozdobnego.

Ponadto pokazaliście, że dbacie o braci mniejszych, zarówno o ptaki, jak i owady. Bardzo podobały się nam Wasze inicjatywy domków zimowych i karmników. Pokazaliście również, w jaki sposób można wykorzystać już raz użyte materiały, jak np. włóczki. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zarówno Waszych talentów, jak i wytrwałości oraz pomysłowości. 

Za wszystkie działania należą Wam się ogromne podziękowania i wyrazy uznania! Werdyktem jury w tej edycji zwyciężyły: 

Ewa Kozik-Możdżeń

Hotel dla owadów zapylających, głównie dla dzikich pszczół murarek

Hotel dla owadów zapylających, głównie dla dzikich pszczół murarek

  Joanna Kończakowska

Najmodniejsza eko torba

Najmodniejsza eko torba

  Monika Boguś

Drugie życie włóczek i starych ubrań

Drugie życie włóczek i starych ubrań


Zobacz także