kontakt@ekotablica.pl

Ekoinspiracje

Wróć

Ekoekipa - zwycięzcy kwietnia '22

Ekoekipa - zwycięzcy kwietnia '22

Nadszedł kolejny miesiąc, a za nami kolejna już, czyli kwietniowa edycja Ekoekipy. Wyłoniliśmy więc zwycięzców konkursu na najciekawsze inicjatywy ekologiczne. Jury wybrało 3 osoby, z których każda zaprezentowała podejście ekologiczne w zupełnie różnych dziedzinach.

Jak co miesiąc, jesteśmy bardzo zadowoleni z waszej ekologicznej aktywności. Znaleźliście czas na działania ekologiczne pomimo intensywnych przygotowań do świąt. W większości nadesłanych inicjatyw nawet połączyliście stylistyki świąteczną i ekologiczną. Wyniki waszej pracy ogromnie nam się podobają. Zakładamy także, że wspólnie tworzenie wielkanocnych ozdób w duchu eko musiało być niezłą frajdą także dla najmłodszych.

W kwietniu podsunęliście nam wiele świetnych pomysłów, zarówno na gotowanie zgodnie z zasadami zero waste, na rewelacyjne ozdoby świąteczne, gadżety czy zabawki. Z ciekawością przeglądaliśmy Wasze zgłoszenia, które pełne były kreatywnych pomysłów. Cieszymy się, że nie zapominacie na czym polegają recykling oraz upcykling i staracie się stosować te zasady w codziennych czynnościach.

W kwietniu zdecydowanie królowały zabawki oraz ozdoby wykonane z myślą o najmłodszych lub z ich udziałem. Dziękujemy, ze staracie się przekazywać kolejnemu pokoleniu zasady oraz możliwości, które mają pozytywny wpływ na środowisko. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zarówno Waszych talentów, jak i wytrwałości oraz pomysłowości. Za wszystkie działania należą Wam się ogromne podziękowania i wyrazy uznania! 

Werdyktem jury w tej edycji zwyciężyli: 

Joanna

Wianek wielkanocny z opakowań po popularnych słodyczach

Wianek wielkanocny z opakowań po popularnych słodyczach

Maciej 

Samodzielnie wykonana kuchnia błotna

Samodzielnie wykonana kuchnia błotna

Magda 

Pyszne burgery z wytłoczyn z buraka pozostałych po soku

Pyszne burgery z wytłoczyn z buraka pozostałych po soku

Zobacz także