kontakt@ekotablica.pl

Ekoinspiracje

Wróć

Ekoekipa - zwycięzcy lutego '22

Ekoekipa - zwycięzcy lutego '22

Kolejny miesiąc za nami, a więc przyszedł czas na wyłonienie zwycięzców kolejnej edycji naszego konkursu na najciekawsze inicjatywy ekologiczne. Jury wybrało 3 osoby.

Luty był dla Was bardzo aktywnym miesiącem, co widać we wszystkich przesłanych nam inicjatywach. W tym zimowym okresie podsunęliście nam wiele świetnych pomysłów. Z radością przeglądaliśmy Wasze zgłoszenia, których tradycyjnie już było bardzo dużo. Na nadesłanych zdjęciach pokazaliście nam głównie ekologiczne ozdoby oraz zabawki, do stworzenia których wykorzystaliście karton, dla którego nie tak łatwo znaleźć kolejne zastosowanie. Wasza kreatywność bardzo nas cieszy. Ważne też, że pokazaliście najmłodszym na czym polegają recykling oraz upcykling.

Ponadto pokazaliście, jak w myśl idei zero waste można ozdabiać dom czy wykonywać nietypowe i awangardowe przebrania karnawałowe. Bardzo podobały się nam Wasze pomysły, które można wykorzystać podczas pielęgnacji ogrodów i sadów. 

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zarówno Waszych talentów, jak i wytrwałości oraz pomysłowości. Za wszystkie działania należą Wam się ogromne podziękowania i wyrazy uznania! 

Werdyktem jury w tej edycji zwyciężyli: 

Krzysztof 

300 kg śmieci w 3 godziny!

300 kg śmieci w 3 godziny!

Filip 

Czyste, niezadrukowane kartony jako element kompostu

Czyste, niezadrukowane kartony jako element kompostu

  Marta 

Życie w zgodzie z naturą

Życie w zgodzie z naturą


Zobacz także