kontakt@ekotablica.pl

Ekoinspiracje

Wróć

Ekoekipa - zwycięzcy maja '23

Ekoekipa - zwycięzcy maja '23

Zgodnie z tradycją, na początku każdego miesiąca prezentujemy zwycięzców naszego konkursu. Jury wybrało 3 osoby, których patenty na kreatywny upcycling okazały się najciekawsze.

Jak co miesiąc byliśmy pewni, że Wasze pomysły na nadanie drugiego życia przedmiotom dostarczą nam mnóstwa inspiracji - i nie pomyliliśmy się! Dostrzegacie niezwykły potencjał w każdej, nawet najdrobniejszej rzeczy, a w Waszych domach nic się nie marnuje. Wiele z pomysłów nie wymaga specjalnych przygotowań ani wysiłku, dlatego każdy może z powodzeniem zastosować je u siebie choćby dziś. Inne - jak ogrodowa szklarnia ze starych okien - imponują rozmachem i sprawnością wykonania, dzięki którym z pozornych "śmieci" powstają prawdziwe cuda.

Bardzo cieszy nas także duża liczba pomysłów na zabawki z recyklingu. Dobry przykład i pozytywne wartości wpajane najmłodszym procentują przez całe życie: korzystając ze wspaniałych, nieraz wykonanych wspólnie z rodzicami zabawek less waste dzieciaki przekonują się do słuszności proekologicznych idei i nierzadko kontynuują je samodzielnie po wejściu w dorosłość. Jest nam niezmiernie miło, że Ekoekipa tak pięknie rośnie w siłę!

Serdecznie dziękujemy Wam za udział w majowej edycji konkursu Ekoekipy i zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń w kolejnych miesiącach.

Werdyktem jury w majowym konkursie zwyciężyli:

Dawid Zapała

Eko bryka dla małego smyka

Eko bryka dla małego smyka

Daria Plewnia

Szklarnia ze starych okien

Szklarnia ze starych okien

Małgorzata Jurecka

Eko zabawka

Eko zabawka

Zobacz także