kontakt@ekotablica.pl

O nas

O nas

Wydaje Ci się, że nie ma sensu zbierać deszczówki, sadzić kolejnych drzewek w ogrodzie czy podnieść z ziemi puszkę, którą zobaczysz podczas spaceru w lesie, bo Twoje pojedyncze działanie nie ocali świata? Nasza Ekoekipa myśli zupełnie inaczej! 

Wyobraź sobie, że każdy z nas postanowi zrobić jeden dobry uczynek: pojedzie do pracy rowerem, nie samochodem, do podlewania ogrodu użyje deszczówki zamiast wody pitnej, nie wyrzuci książki, ale odda ją na charytatywny kiermasz, postanowi podnieść z ziemi papierek, butelkę czy puszkę i umieścić je tam, gdzie być powinny - w koszu na śmieci! Jeśli każdy z nas tak właśnie zrobi, będzie naprawdę pięknie! 

Ekotablica powstała właśnie po to, by zmieniać myślenie na bardziej pozytywne, by inspirować do działania poprzez dawanie dobrego przykładu, by motywować do życia bardziej eko! Chcemy, abyście razem z nami promowali jazdę na rowerze (przecież jest nie tylko ekologiczna, ale też zdrowa i daje masę frajdy!) i pokazywali innym, że każdy z nas może zmienić świat.

Ekotablica to część projektu Ve Eco, zainicjowanego i realizowanego przez spółkę TiM. Jego celem jest prowadzenie działań biznesowych w poszanowaniu dla natury poprzez zrównoważone wykorzystanie zasobów, życie zgodnie z rytmem natury, pamiętanie o segregacji odpadów, a także ich recyklingu i odzyskiwaniu, wreszcie, wdrożenie skutecznej strategii ekologicznej. Bo być eko można nie tyko w życiu, ale również w biznesie!

Razem możemy dużo więcej. Razem jesteśmy Ekoekipą!