kontakt@ekotablica.pl

Ekoinspiracje

Wróć

Ekoekipa - zwycięzcy kwietnia '23

Ekoekipa - zwycięzcy kwietnia '23

Zgodnie z tradycją, na początku każdego miesiąca prezentujemy zwycięzców naszego konkursu. Jury wybrało 3 osoby, których patenty na kreatywny upcycling okazały się najciekawsze.

Temat kwietniowej edycji naszego konkursu to "Moje kreatywne reuse". Zapytaliśmy Was o pomysły na twórcze wykorzystanie przedmiotów, które przestały Wam służyć w swojej podstawowej funkcji. Choć w poprzednich miesiącach wielokrotnie prezentowaliście przykłady udanego upcyclingu, Wasze kwietniowe zgłoszenia przerosły nasze oczekiwania: udowadniacie w nich, że praktycznie nie ma rzeczy, której nie można z powodzeniem wypuścić w drugi obieg!

Wiosna to czas porządków w ogrodach i na działkach - liczne przykłady Waszego kreatywnego reuse można znaleźć właśnie na świeżym powietrzu: nieużywane przedmioty wykorzystujecie do wykonania efektownych i w pełni funkcjonalnych mebli ogrodowych, sprzętów rekreacyjnych, zabawek, kwietników. Wasze pomysły stanowią także kopalnię inspiracji w zakresie wyposażenia i dekoracji wnętrz. Okazuje się, że wystarczy odrobina twórczej fantazji i akcesoria, które każdy z nas ma w domu, by z pustych słoików, butelek czy znoszonych ubrań wyczarować coś nowego.

Serdecznie dziękujemy Wam za udział w kwietniowej edycji konkursu Ekoekipy i zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń w kolejnych miesiącach.

Werdyktem jury w kwietniowym konkursie zwyciężyli:

Piotr Murzański

Huśtawka z opony

Huśtawka z opony

Bernadeta Miesiączek

Legowisko ze starego swetra

Legowisko ze starego swetra

Jarosław Polit

Dziecięca kuchnia ogrodowa DIY - piracka mesa

Dziecięca kuchnia ogrodowa DIY - piracka mesa

Zobacz także