kontakt@ekotablica.pl

Ekoinspiracje

Wróć

Ekoekipa - zwycięzcy czerwca '22

Ekoekipa - zwycięzcy czerwca '22

Zgodnie z tradycją, na początku każdego miesiąca prezentujemy zwycięzców naszego konkursu. Jury wybrało 3 osoby, z których każda zaprezentowała podejście ekologiczne w zupełnie różnych dziedzinach.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wszystkie nadesłane zgłoszenia. W minionym miesiącu dominowały ręcznie robione zabawki. Większość nadesłanych pomysłów opierała się na przerobieniu niepotrzebnych opakowań, zwłaszcza tych papierowych. Wyniki waszej pracy ogromnie nam się podobają. 

Mamy nadzieję, wspólne projektowanie zabawek w duchu eko było świetną zabawą dla waszych pociech.

W czerwcu podsunęliście nam wiele świetnych pomysłów, głównie na to, jak zorganizować czas najmłodszym, aby jednocześnie był on kreatywny jak i atrakcyjny. Kładziecie nacisk na to, aby najmłodsi nawet podczas zabawy poznawali najważniejsze zasady recyklingu oraz upcyklingu i staracie się stosować te zasady w codziennych czynnościach.

W czerwcu ponownie zdecydowanie przeważały ozdoby i gadżety dla najmłodszych, ale wykonaliście także świetny domek dla owadów i bardzo praktyczny organizer na śrubokręty dla zapalonych majsterkowiczów. Dziękujemy, ze wasze starania, pomysłowość i dawanie drugiego życia przedmiotom. Nieustannie jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszych talentów, jak i wytrwałości.

Za wszystkie działania należą Wam się ogromne podziękowania i wyrazy uznania! 

Werdyktem jury w tej edycji zwyciężyli:

Anna 

Torba ze starych jeansów

Torba ze starych jeansów

Daniel 

Domek z palet dla córki

Domek z palet dla córki

Paulina 

Rower - niezastąpiony towarzysz ekologicznych podróży

Rower - niezastąpiony towarzysz ekologicznych podróży

Zobacz także