kontakt@ekotablica.pl

Ekoinspiracje

Wróć

Ekoekipa - zwycięzcy sierpnia '22

Ekoekipa - zwycięzcy sierpnia '22

Zgodnie z tradycją, na początku każdego miesiąca prezentujemy zwycięzców naszego konkursu. Jury wybrało 3 osoby, których patenty na podróże w stylu eko okazały się najciekawsze.

Sierpniowa edycja Ekoekipy to kontynuacja hasła Moje Slow Travel: drugi miesiąc wakacji również spędzaliście w stylu eko, a Wasze pomysły na podróżowanie w zgodzie z naturą dostarczyły nam ogromnej dawki inspiracji.

W minionym miesiącu przemieszczaliście się komunikacją zbiorową, na rolkach i autostopem, jednak niekwestionowanym liderem wśród zielonych środków transportu pozostał rower. Potwierdziliście tym samym, że jednoślad sprawdza się absolutnie wszędzie: od bałtyckich plaż i bieszczadzkich połonin po europejskie stolice. Podczas zagranicznych wojaży podpatrywaliście przy okazji wdrażane tam z sukcesem ekologiczne patenty – czasem z nutką zazdrości, bo wielu z nas czeka niecierpliwie choćby na automaty do skupu plastikowych butelek i puszek w polskich sklepach.

Temat ograniczania odpadów i oczyszczania terenu z zalegających śmieci jest Wam zresztą dobrze znany: bardzo cieszą nas Wasze relacje ze sprzątania lasów, łąk i innych terenów zielonych. To realne, wymierne działanie na rzecz ochrony przyrody i znakomity przykład dla kolejnych turystów. Przyjmijcie nasze wyrazy uznania!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w sierpniowym konkursie i zapraszamy do zabawy w kolejnych miesiącach.

Werdyktem jury w tej edycji zwyciężyli:

Artur

Eko podróż x2

Eko podróż x2

Tamara

Grzybobranie i śmieci zbieranie

Grzybobranie i śmieci zbieranie

Mariusz

Podróż własną drogą

Podróż własną drogą

Zobacz także