kontakt@ekotablica.pl

Ekoinspiracje

Wróć

Ekoekipa - zwycięzcy lutego '23

Ekoekipa - zwycięzcy lutego '23

Zgodnie z tradycją, na początku każdego miesiąca prezentujemy zwycięzców naszego konkursu. Jury wybrało 3 osoby, których patenty na ekologiczne wyposażenie domu okazały się najciekawsze.

W lutym jak zwykle stanęliście na wysokości zadania: Wasze pomysły w zakresie ekologicznego wyposażenia mieszkania zrobiły na nas ogromne wrażenie. Okazuje się, że korzystając z drugiego obiegu można urządzić praktycznie cały dom - efekty są w pełni zadowalające zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym, a wnętrza tego typu mają niepowtarzalny klimat.

Wiele przedmiotów codziennego użytku zyskuje u Was drugie życie. Pięknie udekorowane szklane butelki i słoiki zmieniacie w wazony lub lampiony, palety transportowe - w stelaże mebli, szuflady w praktyczne półki. W poszukiwaniu mebli i domowych akcesoriów nie boicie się nawet zajrzeć na śmietnik - i bardzo słusznie, bo ratujecie w ten sposób prawdziwe wnętrzarskie skarby.

Wasz patent na dom w stylu eko to także wybór naturalnych produktów: zamiast plastiku wolicie otaczać się drewnem, wikliną czy bambusem, a najpiękniejszą dekoracją Waszych mieszkań są soczyście zielone rośliny doniczkowe. Jesteśmy przekonani, że przebywanie w tak urządzonym domu jest prawdziwą przyjemnością!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w lutowej edycji konkursu i zapraszamy do zabawy w kolejnych miesiącach.

Werdyktem jury w tej edycji zwyciężyły:

Agata

Sypialnia spokoju

Sypialnia spokoju

Marta

Drugie życie szklanych butelek

Drugie życie szklanych butelek

Paulina

Drugie życie przedmiotów

Drugie życie przedmiotów

Zobacz także